

Disc fierăstrău din carbură de tungsten pentru tăierea lemnului, cu diametru de 160 mm și 24 dinți. Grosime disc 2 mm, grosime segment de tăiere 2.8 mm, diametru de montare 30 mm. RPM maxim 9500, potrivit pentru lemn, plăci pe bază de lemn și materiale polimerice. Performanță de tăiere superioară și durabilitate înaltă.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru | 79254 |
| Brand | YATO |
| Diametru | 160 mm |
| Diametru de montare | 30 mm |
| Grosimea discului | 2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2.8 mm |
| Numărul de dinți | 24 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 9500 min⁻¹ |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.