

Disc de fierăstrău cu dinți din carbură de tungsten, ideal pentru tăierea precisă a lemnului, plăcilor pe bază de lemn și polimerilor. Cu 30 de dinți și diametru de 140 mm, asigură tăieturi curate și rapide la viteze de până la 10.000 RPM. Grosimea redusă a discului (2 mm) minimizează risipa de material și oferă control superior în timpul lucrului.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 140 mm |
| Brand | YATO |
| Diametru de montare | 16 mm |
| Grosimea discului | 2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2.8 mm |
| Numărul de dinți | 30 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 10000 min⁻¹ |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.