

Disc de fierăstrău circular cu diametru 160 mm și 36 dinți din carbură de tungsten, optimizat pentru tăierea lemnului, plăcilor pe bază de lemn și materialelor polimerice. Grosimea discului de 2 mm și segmentul de tăiere de 2,8 mm asigură tăieturi fine și precise. Diametrul de montare 30 mm se adaptează la cele mai multe echipamente profesionale, cu viteza maximă de 9500 rpm pentru performanță superioară.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 160 mm |
| Brand | YATO |
| Diametru de montare | 30 mm |
| Grosimea discului | 2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2.8 mm |
| Numărul de dinți | 36 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 9500 min⁻¹ |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.