

Disc de ferăstrău circular cu 84 dinți din carbură de tungsten, specialist în tăieturi precise pe lemn și derivate. Diametrul de 350 mm și viteza maximă de 4500 RPM asigură performanță optimă în tăieturi drepte și unghiulare. Potrivit pentru tăierea lemnului masiv, plăcilor pe bază de lemn și polimerilor, oferind o finisare de calitate superioară.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 350 mm |
| Brand | YATO |
| Diametru de montare | 30 mm |
| Grosimea discului | 2.5 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3.5 mm |
| Numărul de dinți | 84 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 4500 min⁻¹ |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.