

Disc specialized cu 24 dinți din carbură de tungsten, grosime optimizată de 3.2 mm pentru performanță superioară. Compatible cu fierăstraiele circulare YATO, oferă tăieturi curate la lemn, plăci și materiale polimerice cu viteză de până la 6000 rpm.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru | YT-82165 |
| Brand | YATO |
| Diametru | 250 mm |
| Diametru de montare | 30 mm |
| Grosimea discului | 2.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3.2 mm |
| Numărul de dinți | 24 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 6000 min⁻¹ |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.