

Primești un email când produsul revine în stoc:
Disc fierăstrău circular cu carbură de tungsten, diametru 200 mm, ideal pentru tăierea lemn, plăci din bază de lemn și polimeri. Cu 24 de dinți din carbură, grosime disc de 2,2 mm și segment de tăiere de 3,2 mm, oferă tăieturi curate și precise. Viteza maximă de 8000 rpm asigură performanță excelentă în aplicații profesionale și DIY.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 200 mm |
| Brand | YATO |
| Diametru de montare | 30 mm |
| Grosimea discului | 2.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3.2 mm |
| Numărul de dinți | 24 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 8000 min⁻¹ |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.