

Disc de tăiere profesional cu lame din carbură de tungsten, optimizat pentru aluminiu și metale ușoare. Cei 100 de dinți asigură tăieturi netede și precise, iar viteza maximă de 5000 RPM permite eficiență înaltă în lucrări industriale și profesionale.
| Diametru | 300 mm |
| Brand | YATO |
| Diametru de montare | 30 mm |
| Grosimea discului | 2.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3 mm |
| Numărul de dinți | 100 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 5000 min⁻¹ |
| Aplicație | metal ușor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.