

Disc fierăstrău circular de 250mm cu 100 dinți din carbură de tungsten, special conceput pentru tăierea precisă a aluminiului și metaleor ușoare. Grosime disc 2.2mm, grosime segment tăiere 3mm, montare pe arbore 30mm. Viteza maximă de rotație 6000 rpm garantează tăieturi nete și rapide fără deformare. Material de calitate superioară pentru rezultate profesionale.
| Diametru | 250 mm |
| Brand | YATO |
| Diametru de montare | 30 mm |
| Grosimea discului | 2.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3 mm |
| Numărul de dinți | 100 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 6000 min⁻¹ |
| Aplicație | metal ușor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.