

Disc de 400 mm cu dinți din carbură de tungsten, optimizat pentru tăierea lemn și plăci pe bază de lemn. Cu 60 de dinți și o grosime de tăiere de 3.8 mm, asigură tăieturi nete și precise. Viteza maximă de funcționare de 4000 rot/min oferă performanță profesională. Potrivit și pentru materiale polimere.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 400 mm |
| Brand | YATO |
| Diametru de montare | 30 mm |
| Grosimea discului | 2.8 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3.8 mm |
| Numărul de dinți | 60 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 4000 min⁻¹ |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.