

Disc diamantat profesional cu segmente turbo pentru tăierea eficientă a materialelor de construcție dure. Diametrul de 125 mm și viteză maximă de 11000 RPM permite lucrări atât la uscat cât și la umed. Segmentul de tăiere cu înălțime de 8 mm și acoperire cu diamant asigură performanță de lungă durată.
| RPM max | 11000 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 125 mm |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2.6 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 8 mm |
| Compoziția chimică a segmentului de tăiere | Fe 25% |
| Material | otel 65Mn |
| Tipul muncii | uscat |
| Aplicație | beton întărit |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.