

Lama diamantată segmentată cu diametru 180 mm, proiectată pentru tăierea eficientă a materialelor de construcție dure. Funcționează la RPM maxim 8000 și viteză liniară de 80 m/s, ideal pentru lucrări uscate.
| RPM max | 8000 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 180 mm |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2.5 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 8 mm |
| Compoziția chimică a segmentului de tăiere | Fe 25% |
| Material | otel 65Mn |
| Tipul muncii | uscat |
| Aplicație | beton întărit |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.