

Disc diamantat segmentat pentru tăierea materialelor de construcție, diametru 125 mm, montare 22.2 mm. Funcționează până la 11000 RPM și viteza liniară de 80 m/s. Segmente de tăiere cu înălțime 8 mm și grosime 2.2 mm, cu acoperire diamantată 13%. Potrivit pentru tăierea pe uscat a betonului, granitului, cărămizii, pietrei și materialelor refractare.
| RPM max | 11000 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 125 mm |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2.2 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 8 mm |
| Compoziția chimică a segmentului de tăiere | Fe 25% |
| Material | otel 65Mn |
| Tipul muncii | uscat |
| Aplicație | beton întărit |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.