
Disc de tăiere cu segmente diamantate, special conceput pentru materiale dure de construcție. Diametrul de 115 mm și grosimea segmentului de 1.9 mm asigură tăieturi precise și eficiente. Acoperirea cu diamant de 12% garantează durabilitate și performanță în lucrul uscat.
| RPM max | 13200 min⁻¹ |
| Brand | STHOR |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 115 mm |
| Grosimea discului | 1.2 mm |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 1.9 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 7 mm |
| Material | otel 65Mn |
| Materialul piesei de lucru | Fe 30% |
| Tipul muncii | uscat |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.