

Disc diamantat segment continuu, diametru 230 mm, montare 22.2 mm, pentru tăierea uscată și umedă. Viteza liniară max 80 m/s, RPM max 6500. Utilizat pentru tăierea plăcilor ceramice, gresiei, glazurii, gresiei de piatră, sticlei și porțelanului. Material oțel 65Mn cu segment diamantat de înaltă performanță.
| RPM max | 6500 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 230 mm |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2.7 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 5.3 mm |
| Compoziția chimică a segmentului de tăiere | Fe 25% |
| Material | otel 65Mn |
| Tipul muncii | moist |
| Aplicație | placi ceramice |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.