

Disc diamantat de 125mm pentru tăierea materialelor de construcție, cu viteză maximă de 11.000 rot/min și viteză liniară de 80 m/s. Segmentul de tăiere are o grosime de 2.2mm și înălțime de 5.3mm, cu compoziție chimică optimizată pentru eficiență (25% Fe, 53% Cu, 7% Sn, 7% Ni, 8% La și 13% acoperire cu diamant). Diametrul de montare universal 22.2mm se adapteză la majoritatea uneltelor.
Aplicații:
| RPM max | 11000 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 125 mm |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2.2 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 5.3 mm |
| Compoziția chimică a segmentului de tăiere | Fe 25% |
| Material | otel 65Mn |
| Tipul muncii | moist |
| Aplicație | placi ceramice |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.