
Disc diamantat profesional cu diametru 230 mm, conceput pentru tăierea precisă a materialelor de construcție dure. Grosimea segmentului de tăiere de 2.4 mm și înălțimea de 5 mm garantează tăieturi nete și eficiente. Viteza liniară maximă de 80 m/s și RPM de 6600 asigură performanță optimă. Segment compus din oțel și diamant (12%), potrivit pentru:
Lucrul pe suprafețe umede este recomandat pentru rezultate superioare.
| RPM max | 6600 min⁻¹ |
| Brand | STHOR |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 230 mm |
| Grosimea discului | 1.8 mm |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2.4 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 5 mm |
| Compoziția chimică a segmentului de tăiere | Fe 30% |
| Material | otel 65Mn |
| Tipul muncii | moist |
| Aplicație | glazură |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.