
Disc diamantat continuu 115 mm pentru tăierea uscată și umedă a materialelor de construcție. Segment de tăiere 1.9 mm cu înălțime 5 mm, acoperire cu diamant 12%, pentru performanță maximă pe glazură, porțelan, marmură, calcar, ardezie și sticlă. RPM maxim 13200 min⁻¹, viteză liniară 80 m/s.
| RPM max | 13200 min⁻¹ |
| Brand | STHOR |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 115 mm |
| Grosimea discului | 1.2 mm |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 1.9 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 5 mm |
| Compoziția chimică a segmentului de tăiere | Fe 30% |
| Material | otel 65Mn |
| Tipul muncii | moist |
| Aplicație | glazură |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.