

Disc diamantat cu segmente de înaltă calitate, conceput pentru tăierea umedă a materialelor fragile și dure. Diametrul de 115 mm și montajul standard de 22.2 mm se potrivesc majorității polizorului unghiulare.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| RPM max | 12000 min⁻¹ |
| Brand | VOREL |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 115 mm |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 1.6 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 5 mm |
| Tipul muncii | moist |
| Aplicație | glazură |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.