

Disc abraziv pentru tăierea și șlefuirea pietrei, diametru 115 mm, grosime de tăiere 6 mm. Viteză maximă 13200 rpm, viteza liniară 80 m/s, design convex pentru performanță optimă. Se montează pe axul de 22 mm. Ideal pentru lucrări de renovare, taiere de piatră naturală și cărămidă în aplicații de construcții și finisaje.
| Gest | convex |
| Brand | YATO |
| RPM max | 13200 min⁻¹ |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 115 mm |
| Diametru de montare | 22 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 6 mm |
| Aplicație | piatră |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.