

Disc plat pentru tăierea metalelor, cu diametru de 180 mm și diametru de montare 22 mm. Grosimea segmentului de tăiere de 1,5 mm asigură tăieturi nete și precise, iar viteza liniară maximă de 80 m/s permite lucrări eficiente. RPM maxim de 8600 min⁻¹ garantează performanță optimă pentru diverse aplicații de tăiere a metalelor în ateliere și șantiere.
| Gest | plat |
| Brand | YATO |
| RPM max | 8600 min⁻¹ |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 180 mm |
| Diametru de montare | 22 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 1.5 mm |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.