

Disc de tăiere pentru metale, diametru 355 mm, grosime segment 3.2 mm, cu gozda de montare 25.4 mm. Viteza de rotație maximă: 4400 rot/min cu o viteză liniară de până la 80 m/s. Proiectat pentru tăierea eficientă a metalelor la viteze înalte. Compatibil cu modelul YT-82180. Performanță optimă pentru tăieturi drepte și precise.
| Pentru | YT-82180 |
| Brand | YATO |
| Gest | plat |
| RPM max | 4400 min⁻¹ |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 355 mm |
| Diametru de montare | 25.4 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3.2 mm |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.