
Disc circular din carbură de tungsten, diametru 350 mm cu 40 de dinți, destinat tăierii lemnului. Grosimea segmentului de tăiere este 3.2 mm, iar dinții sunt profilați în diagonală alternantă tip BA pentru o finisare netedă. Montat pe arbore 30 mm, suportă viteza maximă de 3800 rpm. Ideal pentru tăieturi precise și curăte în lemn masiv și plăci.
| Diametru | 350 mm |
| Brand | STHOR |
| Diametru de montare | 30 mm |
| Grosimea discului | 2.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3.2 mm |
| Numărul de dinți | 40 |
| Tip de dinte de tăiere | diagonală alternantă tip BA |
| Rzaz | 4.5 mm |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 3800 min⁻¹ |
| Aplicație | lemn |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.