

Primești un email când produsul revine în stoc:
Disc circular din carbură de tungsten, diametru 305 mm cu 96 dinți, conceput pentru tăierea precisă a lemnului și plăcilor pe bază de lemn. Montare pe arbore de 30 mm, grosime disc 2.2 mm cu segment de tăiere 3.2 mm. Viteza de rotație maximă 5000 RPM asigură tăieturi curate și rapide. Compatibil cu fierăstrău circular YT-82175. Materialul piesei de lucru din carbură de tungsten garantează durabilitate și precizie în timp.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru | YT-82175 |
| Brand | YATO |
| Diametru | 305 mm |
| Diametru de montare | 30 mm |
| Grosimea discului | 2.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3.2 mm |
| Numărul de dinți | 96 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 5000 min⁻¹ |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.