

Primești un email când produsul revine în stoc:
Disc de tăiere performant cu vârf din carbură de tungsten, proiectat pentru tăieri precise și rapide ale lemnului și materialelor pe bază de lemn. Grosime minimă a segmentului de tăiere pentru reducerea risipei și a fricțiunilor inutile.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați cu discul în rotație.
| Pentru | YT-82153 |
| Brand | YATO |
| Diametru | 235 mm |
| Diametru de montare | 25.4 mm |
| Grosimea discului | 1.8 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2.8 mm |
| Numărul de dinți | 36 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 7000 min⁻¹ |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.