

Disc de calitate superioară cu 24 de dinți din carbură de tungsten, conceput pentru tăierea eficientă și curată a lemnului, plăcilor pe bază de lemn și materialelor polimerice. Grosimea redusă de 2 mm minimizează pierderile de material, iar segmentul de tăiere de 3,2 mm asigură longevitate. Compatibil cu o gamă largă de fierăstraie circulare, cu turație maximă de 6000 rpm.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 205 mm |
| Brand | YATO |
| Diametru de montare | 18 mm |
| Grosimea discului | 2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3.2 mm |
| Numărul de dinți | 24 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 6000 min⁻¹ |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.