

Disc de tăiere profesional cu diametru de 190 mm și 40 dinți din carbură de tungsten, optimize pentru tăierea precisă a lemnului, plăcilor pe bază de lemn și polimerilor. Grosimea discului de 2,2 mm și a segmentului de tăiere de 3,2 mm asigură performanță superioară. Viteza maximă de rotație de 8500 rpm garantează tăieturi nete și rapide. Montaj ușor pe axul de 16 mm.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru | YT-82150 |
| Brand | YATO |
| Diametru | 190 mm |
| Diametru de montare | 16 mm |
| Grosimea discului | 2.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3.2 mm |
| Numărul de dinți | 40 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 8500 min⁻¹ |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.