

Disc de tăiere din carbură de tungsten, diametru 185 mm și 18 dinți ascuți, conceput pentru tăiaturi rapide și curate ale lemnului, plăcilor pe bază de lemn și materialelor polimerice. Grosime disc 1.4 mm și segment de tăiere 2.4 mm asigură stabilitate și reducerea vibrațiilor. Compatibil cu modelul YT-82151, cu viteză maximă 9000 RPM pentru eficiență în lucru.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală (mănuși, ochelari de protecție, mască anti-praf) atunci când lucrați cu discul.
| Pentru | YT-82151 |
| Brand | YATO |
| Diametru | 185 mm |
| Diametru de montare | 20 mm |
| Grosimea discului | 1.4 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2.4 mm |
| Numărul de dinți | 18 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 9000 min⁻¹ |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.