

Disc circular din carbură de tungsten cu diametru 170 mm și 12 dinți, ideal pentru tăierea precisă a lemnului și plăcilor pe bază de lemn. Grosimea discului de 2,2 mm și segmentul de tăiere de 3,2 mm asigură performanță ridicată și tăieturi curate. Cu montare pe ax de 16 mm și viteză maximă de 9500 rpm, este perfect pentru utilaje de tâmplărie și construcții. Potrivit și pentru tăierea polimerilor.
| Diametru | 170 mm |
| Brand | YATO |
| Diametru de montare | 16 mm |
| Grosimea discului | 2.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3.2 mm |
| Numărul de dinți | 12 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 9500 min⁻¹ |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.