

Primești un email când produsul revine în stoc:
Disc circular 150 mm cu 30 de dinți din carbură de tungsten, perfect pentru tăierea precisă a lemnului și plăcilor derivate. Viteză maximă 10000 rpm asigură tăieturi curate și eficiente. Grosime minimă a discului (2 mm) și segment de tăiere (2.8 mm) reduce pierderile de material și permite montare ușoară pe unelte universale cu mandrin 20 mm.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală (ochelari de protecție, mănuși) atunci când lucrați cu discurile circulare.
| Diametru | 150 mm |
| Brand | YATO |
| Diametru de montare | 20 mm |
| Grosimea discului | 2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2.8 mm |
| Numărul de dinți | 30 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 10000 min⁻¹ |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.