

Disc de tăiere performant cu diametru 140 mm, echipat cu 30 de dinți din carbură de tungsten pentru tăieturi curate și precise. Conceput pentru utilizare pe lemn, plăci pe bază de lemn și materiale polimere, cu o viteză maximă de 11000 RPM.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 140 mm |
| Brand | YATO |
| Diametru de montare | 20 mm |
| Grosimea discului | 2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2.8 mm |
| Numărul de dinți | 30 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 11000 min⁻¹ |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.