

Disc de tăiere de înaltă performanță cu diamantru 190 mm și 24 de dinți din carbură de tungsten. Grosime minimă a segmentului de tăiere (2,2 mm) pentru tăieturi curate și consum redus de material. Poate funcționa la viteze de până la 8500 rpm, fiind potrivit pentru prelucrarea lemnului, plăcilor pe bază de lemn și polimerilor. Montare pe axă de 20 mm, compatibil cu utilajele standard de tăiere.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru | YT-82150 |
| Brand | YATO |
| Diametru | 190 mm |
| Diametru de montare | 20 mm |
| Grosimea discului | 1.5 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2.2 mm |
| Numărul de dinți | 24 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 8500 min⁻¹ |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.