

Disc abraziv lamelar din carbură de siliciu cu granularitate P100, potrivit pentru șlefuire și finisare de suprafețe. Diametrul de 125 mm și structura semideschisă permit dispersarea eficientă a prafului, optimizând performanța de lucru. Suportul din fibră de sticlă și rășină epoxidică oferă stabilitate și durabilitate, suportând viteze de rotație până la 12300 rpm și o viteză liniară maximă de 80 m/s.
| Diametru | 125 mm |
| Brand | VOREL |
| Granularitatea | P100 |
| Abraziv | carbură de siliciu |
| terasament | semideschis |
| Liant | răşină |
| Underlay | fibra de sticla |
| Formă | puciul |
| RPM max | 12300 min⁻¹ |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.