







Primești un email când produsul revine în stoc:
Diblul pentru izolații destinat fixărilor ușoare pe sistemele ETICS
Diblul pentru izolații fischer FID II este potrivit pentru fixarea elementelor ușoare pe sistemele compozite de izolație termică exterioară (ETICS). Datorită funcției combinate de centrare, frezare și tăiere a vârfului diblului, FID II poate fi înșurubat cu o precizie deosebită. Diametrul redus al capului, în combinație cu canelurile de sub cap, asigură o fixare perfectă, complet ascunsă și la nivelul suprafeței. FID II este deosebit de potrivit pentru fixarea elementelor ușoare, cum ar fi lămpile exterioare, numerele de casă sau soneriile, pe sistemele ETICS.



| Tip produs | Diblu nylon pentru polistiren |
| Diametru | 25 mm |
| Diametru șurub | 6 mm |
| Brand | FISCHER |
| Material | Nylon |
| Utilizare | Polistiren |
| Lungime (mm) | 50 |
| Lungime | 27 mm |
| Lățime | 75 mm |
| Înălțime | 146 mm |
| Greutate | 0.02 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.