







Diblul pentru izolații destinat fixărilor ușoare pe sistemele ETICS
Diblul pentru izolații fischer FID II este potrivit pentru fixarea elementelor ușoare pe sistemele compozite de izolație termică exterioară (ETICS). Datorită funcției combinate de centrare, frezare și tăiere a vârfului diblului, FID II poate fi înșurubat cu o precizie deosebită. Diametrul redus al capului, în combinație cu canelurile de sub cap, asigură o fixare perfectă, complet ascunsă și la nivelul suprafeței. FID II este deosebit de potrivit pentru fixarea elementelor ușoare, cum ar fi lămpile exterioare, numerele de casă sau soneriile, pe sistemele ETICS.



| Brand | FID |
| Diametru cap | 18 mm |
| Profil antrenare | TX40 |
| Cantitate pachet | 50 bucăți |
| Brand | FISCHER |
| Tip produs | Diblu nylon |
| Lungime (mm) | 50 |
| Material | Nylon |
| Utilizare | Polistiren |
| Lungime | 180 mm |
| Lățime | 90 mm |
| Înălțime | 90 mm |
| Greutate | 0.24 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.