





Combinația a două componente materiale pentru mai multă performanță.Funcții sigure pentru materiale de construcții solide (expansiune) și materiale de construcții cu goluri și panouri (pliere/formare bucle).Instalare ușoară: marginea îngustă a diblului previne căderea adânc în gaura forată.Cele mai bune rezultate posibile cu această ancoră – veți simți că ancora s-a așezat perfect.
fischer DuoPower este un diblu bicomponent inteligent cu cele trei funcții ale produsului. Diblul universal inteligent este recomandat pentru fixare în toate materialele de construcții. Ceea ce înseamnă o varietate largă de aplicații cu un singur diblu. fischer DuoPower se ajustează automat la materialul de construcții și transferă cele mai mari sarcini prin intermediul celor trei funcții, plierea, expandarea și formarea buclelor. Rezultatele foarte bune obținute cu acest diblu la înșurubarea șurubului oferă siguranță în plus. Datorită adâncimii mai mari de ancorare, fischer DuoPower 6 x 50, 8 x 65 și 10 x 80 sunt deosebit de recomandate pentru fixări în materiale de construcții cu goluri, BCA și plăci de ipsos.
| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 18 buc |
| Diametru găurire | 8 |
| Lungimea ancorei | 40 |
| Culoare | gri |
| Adâncime min. a găurii | 50 |
| Penetrare min. a şurubului | 46 |
| Grosime min. panou | 12.5 |
| Şuruburi pentru lemn şi placă aglomerată | 4,5 - 6,0 |
| Material | Bicomponent |
| Lungime ambalaj | 2.7 cm |
| Lățime ambalaj | 7.5 cm |
| Înălțime ambalaj | 14.6 cm |
| Greutate ambalaj | 0.035 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.