





| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 4 buc |
| Diametru găurire | 8 |
| Lungimea ancorei | 40 |
| Culoare | gri |
| Grosime max. element de fixat | 32 |
| Adâncime min. a găurii | 50 |
| Penetrare min. a şurubului | 45 |
| Grosime min. panou | 12.5 |
| Dimensiuni şurub cu cârlig | 5,5 x 77 |
| Material | Bicomponent |
| Lungime ambalaj | 2.7 cm |
| Lățime ambalaj | 7.5 cm |
| Înălțime ambalaj | 14.6 cm |
| Greutate ambalaj | 0.07 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.