







Combinație inteligentă de design și material pentru o instalare sigură în materialele de construcții.Element de expansiune cu două adâncimi de ancorare pentru o utilizare flexibilă.Fixari multiple aprobate ale sistemelor neportante în beton și zidărie.Lamelele laterale împiedică rotirea în gaura de foraj pentru o instalare convenabilă.Șurub de siguranță preasamblat, cu cap înfundat.
Sistemul de fixare a cadrelor fischer DuoXpand cu două adâncimi de ancorare este omologat cu șurubul cu cap înfundat fischer pentru fixări multiple ale sistemelor neportante din beton, zidărie și beton celular. Datorită geometriei sale speciale și a combinației de materiale, ancora se extinde în mod optim în materialul de construcții. Gama include diametre intre 8 și 10 și lungimi ale ancorei de până la 230 mm. DuoXpand cu șurubul cu cap înfundat este potrivit pentru fixarea lemnului pe beton sau zidărie.
De asemenea, potrivit pentru:
| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 4 buc |
| Capete de şurubelniţă | TX30 |
| Diametru găurire | 8 |
| Lungimea ancorei | 120 |
| Culoare | gri |
| Versiune | cu buză şi şurub |
| Adâncimea min. a găurii pentru fixare prin strapungere | 130 |
| Lungime utilizabilă la adâncimea de ancorare 50mm | 70 |
| Lungime utilizabilă la adâncimea de ancorare 70mm | 50 |
| Material | Bicomponent |
| Lungime ambalaj | 2 cm |
| Lățime ambalaj | 7.5 cm |
| Înălțime ambalaj | 23 cm |
| Greutate ambalaj | 0.129 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.