






| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 4 buc |
| Diametru găurire | 8 |
| Lungimea ancorei | 50 |
| Lungimea diblului = adâncimea min. de ancorare | 50 |
| Culoare | gri |
| şurub de siguranţă fischer | 5 |
| Adâncime min. a găurii | 60 |
| Şuruburi pentru lemn şi placă aglomerată | 5,0 |
| Material | Nylon |
| Lungime ambalaj | 2.7 cm |
| Lățime ambalaj | 7.5 cm |
| Înălțime ambalaj | 14.6 cm |
| Greutate ambalaj | 0.024 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.