






| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 20 buc |
| Diametru găurire | 10 |
| Lungimea ancorei | 55 |
| Lungimea diblului = adâncimea min. de ancorare | 55 |
| Culoare | gri |
| şurub de siguranţă fischer | 7 |
| Adâncime min. a găurii | 65 |
| Material | Nylon |
| Lungime ambalaj | 9 cm |
| Lățime ambalaj | 9 cm |
| Înălțime ambalaj | 9 cm |
| Greutate ambalaj | 0.161 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.