




Sistemul versatil metalic de fixare cu şurub metrice
Fixarea din metal pentru cavități fischer HM este o fixare flexibilă pentru cavități cu șurub metric pentru toate materialele de construcții de tip panou cu o grosime a peretelui între 3 și 50 mm. Diblul este montat cu instalare prepoziționată utilizând cleștele de instalare fischer HM-Z 1. Diblul este tras spre materialul de construcții de tip panou cu ajutorul cleștelui. Brațele care se expandează se deschid și se presează pe spatele panoului. Alternativ instalarea este posibilă cu o șurubelniță sau o mașină de înșurubat cu acumulator. Accesoriul de fixat poate fi prins și eliberat de mai multe ori datorită filetului interior metric. Fixarea din metal pentru cavități fischer HM este recomandat pentru fixarea lămpilor, picturilor și rafturilor ușoare în interior.












| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 50 buc |
| Capete de şurubelniţă | PH3 |
| Diametru găurire | 12 |
| Grosime sistem de fixare | ≤ 12 - 21 |
| Lungimea ancorei | 37 |
| Grosime max. element de fixat | 12 - 21 |
| Grosime max. panou | 6 - 15 |
| Adâncime min. a găurii | 45 |
| Şurub | M6 x 45 |
| Lungime ambalaj | 18 cm |
| Lățime ambalaj | 9 cm |
| Înălțime ambalaj | 4.5 cm |
| Greutate ambalaj | 0.838 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.