




Îndepărtarea și instalarea atașamentului poate fi repetată fără diminuarea caracteristicilor portante, ceea ce îi crește flexibilitatea.Capacitate ridicată de sarcină datorită suprafeței mari de suport asigurate de brațele de expansiune.Închizătoare rotativă pentru asamblare convenabilă: Ghearele de pe marginea fixării strâng fixarea în materialul de construcții de tip panou.Recomandat pentru instalare prepoziționată.Complet cu șurub metric.
Fixarea din metal pentru cavități fischer HM este o fixare flexibilă pentru cavități cu șurub metric pentru toate materialele de construcții de tip panou cu o grosime a peretelui între 3 și 50 mm. Diblul este montat cu instalare prepoziționată utilizând cleștele de instalare fischer HM-Z 1. Diblul este tras spre materialul de construcții de tip panou cu ajutorul cleștelui. Brațele care se expandează se deschid și se presează pe spatele panoului. Alternativ instalarea este posibilă cu o șurubelniță sau o mașină de înșurubat cu acumulator. Accesoriul de fixat poate fi prins și eliberat de mai multe ori datorită filetului interior metric. Fixarea din metal pentru cavități fischer HM este recomandat pentru fixarea lămpilor, picturilor și rafturilor ușoare în interior.
| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 50 buc |
| Diametru găurire | 8 |
| Lungimea ancorei | 54 |
| Adâncime min. a găurii | 52 |
| Lungime ambalaj | 18 cm |
| Lățime ambalaj | 9 cm |
| Înălțime ambalaj | 4.5 cm |
| Greutate ambalaj | 0.532 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.