





Diblu cui pentru o instalare simplă, rapidă şi economică
Hammerfix fischer N-S cu cap înecat constă dintr-un diblu din nylon de calitate înaltă și un șurub-cui din oțel placat cu zinc sau oțel inoxidabil. Acestea sunt premontate pentru un proces de instalare rapid. Hammerfix este introdus prin partea de atașament prin instalarea prin străpungere cu economie de timp. Atunci când șurubul-cui este bătut, manșonul de diblu se expandează și creează o ancorare sigură în materialul de construcții. Hammerfix fischer N-S cu cap înecat este ideal pentru fixarea construcțiilor din lemn, conectărilor între tencuială și perete și a colierelor de țevi și cablu în toate materialele de construcții.




| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 50 buc |
| Capete de şurubelniţă | PZ3 |
| Diametru găurire | 8 |
| Lungimea ancorei | 100 |
| Adâncime de ancorare efectivă | 40 |
| Culoare | gri |
| Grosime max. element de fixat | 60 |
| Adâncime min. a găurii | 115 |
| Adâncimea min. a găurii pentru fixare prin strapungere | 115 |
| Adâncime de ancorare | 40 |
| Lungime ambalaj | 16.9 cm |
| Lățime ambalaj | 8.7 cm |
| Înălțime ambalaj | 9 cm |
| Greutate ambalaj | 0.732 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.