

Daltă profesională din oțel CrV, lungime 300 mm cu lățime de tăietor 25 mm și grosime 19 mm. Finisaj înnegrit pentru protecție maximă, mâner TPR ergonomic și profil hexagonal pentru stabilitate durante lucrării. Include coperți protectoare pentru siguranță.
| Lungime | 300 mm |
| Brand | YATO |
| Lățimea tăietorului | 25 mm |
| Grosime | 19 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | înnegrită |
| Material de manevrare | TPR |
| Profil | în formă de hexagon |
| Acoperi | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.