

Daltă robustă pentru lucrări de zidărie, dimensiuni 215x100x25 mm, fabricată din oțel carbon #45 de înaltă calitate. Suprafață înnegrită pentru protecție împotriva coroziunii. Mâner ergonomic combinat din PP și TPR asigură confort și control superior. Livrat cu capac de protecție pentru siguranța utilizatorului și menținerea ascuțimii lame. Potrivit pentru dăltuire, desprindere și alte lucrări la construcții.
| Lungime | 215 mm |
| Brand | VOREL |
| Lăţime | 100 mm |
| Grosime | 25 mm |
| Material | Oțel carbon #45 |
| Finisaj de suprafață | înnegrită |
| Material de manevrare | PP |
| Acoperi | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.