

Daltă semi-rotundă din oțel carbon #55 cu lama de 25 mm, special concepută pentru prelucrarea lemnului și materialelor pe bază de lemn. Mâner din lemn natural asigură confort în mână și vibrații reduse. Lungimea lamei de 140 mm și lungimea mânerului de 112 mm permit control precis și manevrabilitate optimă.
| Mărimea | 25 mm |
| Brand | YATO |
| Lungimea lamei | 140 mm |
| Lungimea mânerului | 112 mm |
| Material lamei | oțel carbon #55 |
| Material de manevrare | lemn |
| Profil | semicircular |
| Aplicație | prelucrarea lemnului și a materialelor pe bază de lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.