

Daltă profesională cu lățime de tăiere de 16 mm și lungime de 172 mm, fabricată din oțel CrV 6150 înnegrit. Profilul hexagonal oferă manevrabilitate și control superior în lucrări de cioplire, debitare și curățare a materialelor. Grosimea de 9,4 mm asigură rezistență la șocuri și durabilitate pe termen lung. Potrivită pentru lucrări intensive în construcții și prelucrarea metaleor.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Lungime | 172 mm |
| Brand | YATO |
| Lățimea tăietorului | 16 mm |
| Grosime | 9.4 mm |
| Material | CrV 6150 |
| Finisaj de suprafață | înnegrită |
| Profil | în formă de hexagon |
| Acoperi | nu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.