

Daltă profesională din oțel CrV 6150, ideală pentru tăiere și cioplire de precizie. Cu lățimea tăietorului de 10 mm și lungime de 142 mm, se adaptează la lucări fine de detaliare. Profil hexagonal asigură o manevrare confortabilă și stabilă. Finisajul înnegrit protejează impotriva coroziunii și extinde durabilitatea uneltei.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Lungime | 142 mm |
| Brand | YATO |
| Lățimea tăietorului | 10 mm |
| Grosime | 9.4 mm |
| Material | CrV 6150 |
| Finisaj de suprafață | înnegrită |
| Profil | în formă de hexagon |
| Acoperi | nu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.