







Cutter profesional cu două lame pentru tăierea bilaterală eficientă a plăcilor de gips-carton. Lățimea de tăiere până la 600 mm și grosime maximă de 16 mm. Fabricat din metal ușor cu 2 lame active și 10 lame de rezervă incluse. Dispune de scale metrice și în inci pentru măsurare precisă.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Lățimea de tăiere max | 600 mm |
| Brand | YATO |
| Grosimea maximă de tăiere | 16 mm |
| Grosime maximă a plăcii de bază | 16 mm |
| Grosimea plăcii | 6 |
| Material | metal ușor |
| Numărul de lame | 2 |
| Numărul de lame de rezervă | 10 |
| Scară în inci | da |
| Scară metrică | da |
| Bilateral | da |
| Aplicație | tăierea pe două fețe a plăcilor de gips-carton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.