

Unealta profesională cu reglaj electronic al vitezei și cinci niveluri de temperatură (70-450°C) pentru tăierea controlată a polistirenului, polipropilenei și PVC. Lungimea de tăiere ajustabilă de 0-140 mm se potrivește diverselor grosimi. Indicatoarele LED și comutatorul ușor de acces asigură operare sigură și confortabilă. Ușor de manevrat (0,6 kg), este potrivit pentru lucrări de tăiere precise și coturi cleanly pe materiale plastice.
| Putere | 220 W |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Lungimea de tăiere max | 220 mm |
| Interval de reglare a lungimii de tăiere | 0-140 mm |
| Temperatura de incalzire | „1” - 70 |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Comutator | da |
| Indicatoare LED | da |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Masa | 0.6 kg |
| Aplicație | elemente de tăiere din polimeri: polipropilenă, PVC și polistiren |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.