Unealtă profesională pentru tăierea plăcilor de gips-carton, echipată cu 5 lame trapezoidale și bandă de măsurare din oțel de 5 m x 19 mm. Corp din metal robust cu dimensiuni compacte (230x80x70 mm) pentru control ergonomic. Setul include afacere, creion de dulgher și 3 lame de rezervă pentru înlocuire rapidă. Ideal pentru aplicații pe șantier, renovat interior și instalații de finisaje.
| Lungime | 230 mm |
| Brand | YATO |
| Înălţime | 80 mm |
| Lăţime | 70 mm |
| Lungimea benzii | 5 m |
| Lățimea benzii | 19 mm |
| Materialul corpului | metal |
| Material bandă | oţel |
| Numărul de lame | 5 |
| Tipul lamei | trapezoidal |
| Setați conținutul | afacere |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.